У нас 68  гостей i учасників немає в мережі

Умій врятувати життя

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
    Опубліковано у Гуртки
  • THURSDAY, 18 FEBRUARY 2021 00:00
Умій врятувати життя

Керівник гуртка – Власюк Інна Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, вчитель основ здоров´я. Гурток працює за навчальними програмами гуртків військово-патріотичного напряму «Основи медичних знань та допомоги», (схвалена  для використання у загальноосвітніх  навчальних закладах, протокол №4 від 21.12.2017р) та «Умій врятувати життя» (затверджена засіданням науково-методичної ради КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Рівненської міської ради, протокол №1 від 14.10.2018р.). Навчальна програма передбачає 1 рік навчання та набуття учнями 8-11 кл. базового рівня знань.

       Метою навчальної програми є формування в учнів знань та навичок з домедичної допомоги згідно курсу BLS.

Основні завдання навчальної програми:

  • формування почуття відповідальності за своє життя та життя оточуючих;
  • надання учням теоретичних знань і практичних навичок з домедичної допомоги, навчання діям за алгоритмом, що відповідає протоколу BLS;
  • ознайомлення школярів із засобами надання домедичної допомоги, складом аптечок (автомобільної, домашньої, туристичної); надання домедичної допомоги;
  • застосування набутих теоретичних знань та практичних навичок під час використання сертифікованих навчальних засобів.

    В основу роботи гуртка покладено навчання учнів діям за міжнародними протоколами надання домедичної допомоги згідно з курсом BLS (базова підтримка життя) та на основі досвіду громадської організації «РІВНЕ-ТАКМЕД». Діяльність гуртка сприяє формуванню практичних умінь із надання домедичної допомоги, вихованню готовності допомогти собі та оточуючим у критичній ситуації, що є одним із актуальних питань у процесі формування життєвих компетентностей молодих людей.

    Закріплення теоретичних знань відбувається в ході практичних занять із використанням сертифікованих манекенів, які імітують постраждалу особу, та спеціальних засобів для надання домедичної допомоги (турнікетів, джгутів, бандажів першої медичної допомоги, клапанів для проведення серцево-легеневої реанімації).

    Члени гуртка щороку проводять показові заняття для учнів та педагогів, що проходять у рамках заходів до Дня цивільного захисту. У жовтні 2019 року команда учнів ліцею брала участь у Єдиному в Україні міському флешмобі, приуроченому до Всесвітнього дня перезапуску серця.

"Престиж"

Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради - заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів комунальної форми власності.

Код ЄДРПОУ 3340816

№ у системі ІСУО 16578 

Код КОАТУУ 5610100000

Наші контакти

Наша адреса: 

вулиця Данила Галицького,15

місто Рівне, Україна, 33018

Електронна пошта:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: (0362) 636545

Лічильник відвідувань нашого сайту (з 16.04.2021)

Сьогодні 76

Вчора 49

За тиждень 658

За місяць 363

За увесь час 73686