У нас 27  гостей i учасників немає в мережі

Школа лідерів

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
    Опубліковано у slideshow
  • WEDNESDAY, 17 FEBRUARY 2021 00:00
Школа лідерів

«Престиж» не відгороджує учнів від реального життя, а включає це життя у свої уроки, позаурочну діяльність, створюючи єдине поле громадського виховання не тільки учнів, а й усіх учасників освітнього процесу.

У результаті йде комплексне, системне виховання громадянина не тільки у школі, а й поза її межами. Завдяки громадянсько напрямленому освітньому процесу в ліцеї, дитина вчиться соціальній взаємодії, тут у неї виробляються життєві цінності, формується уявлення про свою роль як особистості та громадянина. Проте , процес навчання в ліцеї не обмежується лише курсом правознавчх дисциплін, а додатково використовується величезний потенціал уроків із природничо-наукових дисциплін, тобто інтегрується громадянська освіта та виховання в освітній процес. Також , вчителі школи прагнуть створити таку атмосферу у класі, де вчитель поважає гідність та права кожного учня, де заохочуються відповідальність, активність, прояв лідерських якостей. На будь-якому уроці вчителі прагнуть використовувати інтерактивні методики викладання, а також упроваджувати їх у позаурочні заходи та діяльність органів шкільного самоврядування. Усе це спрямовано на те, щоб демократичне навчання розвивало критичне мислення, за допомогою якого майбутні громадяни будуть генерувати й реалізовувати ідеї, що здійснюють позитивний вплив на суспільство, вирішуючи різні проблеми та регулюючи конфліктні ситуації.  Демократичне навчання, впроваджуване педагогами школи , ставить своєю метою виховання в учнів громадської активності та відповідальності, а не бездумної слухняності, виключає авторитаризм як педагогічну умову. Будь-яка активна творча діяльність дитини на уроці заохочується й аналізується з позиції поваги до її особистості та розуміння того, що учень має право на помилку. Актуальною для ліцею, який став соціокультурним центром, є концепція гуманітарного синтезу в освітньому процесі школи. Гуманітарний синтез передбачає культурологічний підхід до відбору змісту освіти, цілісний педагогічний вплив на особистість учня, який навчається й розвивається в умовах цілісного педагогічного процесу, метою якого є формування ціннісних орієнтацій, самосвідомості особистості як громадянина України, як людини світу.

"Престиж"

Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради - заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів комунальної форми власності.

Код ЄДРПОУ 3340816

№ у системі ІСУО 16578 

Код КОАТУУ 5610100000

Наші контакти

Наша адреса: 

вулиця Данила Галицького,15

місто Рівне, Україна, 33018

Електронна пошта:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: (0362) 636545

Лічильник відвідувань нашого сайту (з 16.04.2021)

Сьогодні 52

Вчора 64

За тиждень 338

За місяць 1788

За увесь час 68429