У нас 20  гостей i учасників немає в мережі

До уваги батьків майбутніх першокласників!

У 2023-2024 навчальному році учні перших класів РАЛ «Престиж» відповідно до наказу МОН України від 16 березня 2022 року №245 будуть навчатися за інноваційним освітнім проєктом для початкової школи «Діти. Освіта. Майбутнє» у рамках всеукраїнського експерименту за темою «Створення моделі адаптивного інформаційно-освітнього середовища початкової школи».

Метою означеного проєкту є впровадження моделі розвивального інформаційно-освітнього середовища початкової школи та створення навчального, дидактичного та методичного забезпечення освітнього процесу та навчання предметів інваріантної складової базового плану початкової школи у контексті реалізації Концепції НУШ відповідно до чинного стандарту початкової освіти, яке опирається на інтегрований, проєктний та дослідницько-пізнавальний підходи з використанням цифрових технологій в умовах змішаного навчання.

У межах реалізації Проєкту учні навчатимуться в експериментальних класах за спеціально розробленим планом та комплектами з навчальних та дидактичних матеріалів, до яких входять: 35 зошитів з друкованою основою (один на навчальний тиждень), 2 зошити для діагностики результатів навчальних досягнень учнів (один на семестр), комплект з дидактичними матеріалами. Придбання індивідуальних комплектів навчальних та дидактичних матеріалів для учнів здійснюватиметься за кошти батьків.

Підтримка та супровід батьків з надання методичних рекомендацій здійснюватиметься через відповідну онлайн-платформу та за допомогою гарячої телефонної лінії.

Корисні посилання: Наказ МОН про проведення експерименту

Презентація проекту

 Інформація про проект

    Програма експерименту

                           Заявка на проведення експерименту

"Престиж"

Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради - заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів комунальної форми власності.

Код ЄДРПОУ 3340816

№ у системі ІСУО 16578 

Код КОАТУУ 5610100000

Наші контакти

Наша адреса: 

вулиця Данила Галицького,15

місто Рівне, Україна, 33018

Електронна пошта:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: (0362) 636545

Лічильник відвідувань нашого сайту (з 16.04.2021)

Сьогодні 53

Вчора 64

За тиждень 339

За місяць 1789

За увесь час 68430